MORDEPOM SANAL MAĞAZACILIK

Oto kokusu ve ortam kokuları alanında 18 yıllık tecrübelerimizi Mordepom çatısı altında topladık. Bu süreçte sektörün ihtiyaçlarını iyi analiz ederek, markalarımızı pazara kazandırdık. Patentli marka ve ürünlerimiz bizi rakiplerimizden ayıran en belirgin unsurların başında geliyor. Zamanla değişen arz/talep ve alışveriş alışkanlıklarının değişmesiyle, tüm müşterilerimize eş zamanlı olarak cevap verebilmek için satış kanallarımızın odağına e-ticareti getirdik. Sürekli olarak kendimizi ve ürünlerimizi yenileyerek, sektörün hızlı gelişimine katkı sağlıyoruz. İşimizi severek yapmanın en güzel taraflarından biri de “müşteri geri dönüşlerinden” duyduğumuz mutluluktur. www.balex.com.tr, Mordepom Sanal Mağazacılık’ın resmi satış sitesidir.

  • Vizyonumuz; Sektörün taleplerine en yüksek verimlilik ve kaliteyle cevap vererek, pazara katma değerli ürünler kazandırmaktır.
  • Misyonumuz;Ürettiğimiz ürünlerin pazar paylarını global seviyeye yükselterek, dünyanın her bölgesinden gelen sektör taleplerine arz etmektir.
WhatsApp Destek Hattı